Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty AΣΤΕΡΑΣ -ΑΕΝΣ 1-2

Δημοσίευση  GENIKOS Δευ Οκτ 05, 2009 11:06 am

AΣΤΕΡΑΣ -ΑΕΝΣ 1-2(ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΚΑΚΙΡΗΣ,ΧΥΤΑΣ,ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΝΤΟΣΤΑΣ(50 ΝΤΡΙΤΣΟΣ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΤΖΙΜΑΣ(35 ΠΑΝΤΟΣ)ΚΟΥΦΑΛΗΣ,(70 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ)ΦΟΥΚΑΣ,ΤΖΩΡΤΖΗΣ.

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΝΣ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΑ ΙΣΑ
ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ
ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΝΤΑΙ
ΣΥΝΕΧΩΣ.
ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΕ 0-2 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΝΣ ΜΕ ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ 75 ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΣΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΕΝΣ ΜΕ ΑΛΛΕΠΑΛΛΗΛΑ ΚΟΡΝΕΡ,ΣΟΥΤ,ΚΑΙ ΦΑΟΥΛ ΔΕΝ ΕΦΕΡΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ...

Δημοσίευση  GENIKOS Τρι Οκτ 06, 2009 6:05 pm

ΑΔΙΚΗ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΝΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ
ΔΗΛΩΣΕ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΙΡΗΣ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΘΥΜΩΣΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΕΔΑΦΟΣ.
GENIKOS
GENIKOS

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010

Δημοσίευση  GENIKOS Τρι Οκτ 06, 2009 6:07 pm

thyra 7 έγραψε:Εντονη φημολογία έχει αναπτυχθει σχετικα με τη θεση του προπονητη στην ομαδα.Το κλιμα ειναι βαρυ και αναμενονται εξελιξεις συντομα!

GENIKOS

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 0-4

Δημοσίευση  spirostzanis Κυρ Οκτ 11, 2009 7:32 pm

Νίκη, κυρίως ψυχολογίας, για την ομάδα μας στην Πλαταριά επί ενός αντιπάλου ο οποίος φάνηκε κατώτερος των προσδοκιών. Η ομάδα μας ήξερε τι ήθελε από το ματς και έπαιξε έξυπνα, σχεδόν στο σύνολο του παιχνιδιού, σε ένα από τα γήπεδα που δεν ενδίκνυται για ποδόσφαιρο, όχι γιατί είναι ξερό αλλά πολύ κακής ποιότητας ξερό. Η ομάδα μας αγωνίστηκε με τους Αθανασίου Γίαννη Τερματοφύλακα, Αθανασίου Μίμη και Δημητρίου Αλέκο Στόπερ, πίσω τους ο Δημητρίου Σταύρος, δεξιά Χύτας Δημήτριος, αριστερά Κακίρης Μιχάλης, στο κέντρο Παπαθανασίου Αχιλλέας, Κωνσταντίνου Χάρης και Τζώρτζης Γιάννης, πιο μπροστά ο Κούφαλης Τηλέμαχος και αιχμή του δώρατος αποτέλεσε για μια ακόμη φορά ο Τζίμας Θύμιος. Στο πρώτο ημίχρονο αντικαταστάθηκε ο Μιχάλης Κακίρης ο οποίος βρέθηκε σε άσχημη ημέρα από τον Ντόστα Νικόλαο. Στο δεύτερο ημίχρονο αντικαταστάθηκε ο Τζίμας από τον Ντρίτσο Πέτρο και ο Κωνσταντίνου Χάρης από τον Πάντο Λευτέρη. Το σκορ άνοιξε ο Κούφαλης με προσωπική ενέργεια ενώ το 0-2 το οποίο αποτέλεσε και σκορ ημιχρόνου έκανε ο Τζίμας. Στο δεύτερο μπήκαμε φοβησμένοι (όχι τόσο οι παίχτες όσο εμείς από την κερκίδα, ενθυμούμενοι όλοι το ματς στη Γκρίκα) αλλά ο Παπαθανασίου με σουτ έξω από την περιοχή το οποίο έσκασε μπροστά από τον τερματοφύλακα, έδωσε τέλος στο ματς. Ακολούθησε άλλο ένα γκολ από τον Τηλέμαχο με δυνατο αριστερό, γκολ το οποίο ψηφίζεται από όλους όσους είδαν το παιχνίδι ως το καλύτερο του αγώνα. Σημαντικό στοιχείο του αγώνα το γεγονός ότι η ομάδα μας είχε τρεξήματα μέχρι το 90 όπου και φαίνεται η εκπληκτική δουλειά του γυμναστή μας Ρίζου Ανδρέα. Προβλημάτισε η άμυνα όπου με κάποια λάθη διωξίματα και προσωπικά λάθη έδωσε στην Πλαταριά το δικαίωμα να ελπίζει, λάθη τα οποία έγιναν μετά το 0-1 και είναι εν μέρει δικαιολογημένα. Η Πλαταριά εμφανίστηκε σαφώς βελτιωμένη σε σχέση με πέρυσι και εάν ενσωματωθούν και οι απόντες από την χθεσινή αναμέτρηση θα αποτελέσει δύσκολο αντίπαλο για όλες τις ομάδες.
Κουτσομπολιά
  • Καλή η διαιτησία του Τσιάκου και των βοηθών.

• Στον πάγκο κάθησαν οι Φούκας Λευτέρης, Σπυρίδης Νίκος, Καρακίτσος Γιώργος, Βασιλείου Αλέξανδρος, Ρίζος Βασίλης (προπονητής), Ρίζος Ανδρέας (γυμναστής), Μητσέλος Κωνσταντίνος (διοίκηση), Γκόνδρας Σπύρος (φροντιστής)

• Το παρόν στον πάγκο έδωσε η επιβλητική παρουσία του Κωνσταντίνου Χαρίση.

• Παρόν δήλωσαν και οι Ανηφαντής Βαγγέλης, Παπαγιάννης Δημήτρης και Πανταζής Παναγιώτης.

• Στις κερκίδες εθεάθησαν και οι Έξαρχος Τάκης και Μητσέλος Αλέξης.

• Παθιασμένος εμφανίστηκε για έναν ακόμη αγώνα ο γυμναστής της ομάδας μας Ρίζος Ανδρέας, ο οποίος δεν έχανε την ευκαιρία να παροτρύνει τους παίκτες μας να τα δώσουν όλα, ακόμη και μετά το 0-4.

• Αίσθηση προκάλεσε το γεγονός ότι μετά την αλλαγή του Τζίμα Θύμιου το περιβραχιόνιο ανέλαβε ο Τζώρτζης Γιάννης για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι και μετά από παρότρυνση του Δημητρίου Σταύρου.

• Καλή η φιλοξενία του Α.Ο. Πλαταριάς.

• Μετά το ματς ακολούθησε καφές στο Καφέ-Άνεμος στην Πλαταριά, όπου με θέα το Ιόνιο οι παίχτες χαλάρωσαν και διασκέδασαν υπό τις ηχητικές ικανότητες του Πάντου Κωνσταντίνου του Νικολάου.

• Το Σάββατο ξεκίνησαν και οι εργασίες για την κατασκευή του βοηθητικού γηπέδου.

• Τη Δευτέρα ξεκινάει η προετοιμασία για το παιχνίδι με τα Σύββοτα.

• Σάββατο 16:30 το παιχνίδι με τα Σύββοτα στο Δημοτικό γήπεδο Παραποτάμου.

Δημοσίευση  GENIKOS Παρ Οκτ 16, 2009 6:53 pm

ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΟΠΛΑ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΣΥΒΟΤΑ ΚΑΘΩΣ Ο ΧΑΡΗΣ ΚΩΝ.ΝΟΥ ΚΑΙ
Ο ΤΑΚΙΝΙΟ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΡΥΘΜΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ .
ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΦΑΝΗΚΕ Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ ΔΕΞΙΑ Ο ΝΤΟΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Ο ΧΥΤΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ .ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,ΤΖΩΡΤΖΗ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΦΑΛΗ ,ΤΖΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ.
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΥΡΙΟ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

Δημοσίευση  spirostzanis Κυρ Οκτ 18, 2009 7:13 pm

Ένα εύκολο ματς για την ομάδα μας έγινε χθες στο Δημοτικό Στάδιο Παραποτάμου και το τελικό σκορ τα μαρτυρεί όλα. Ένα παιχνίδι που θα μπορούσε να τελειώσει με μεγαλύτερο σκορ εάν τα Σύββοτα δεν ήταν τόσο τυχερά. Η ομάδα μας δεν απειλήθηκε καθόλου κατά τη διάρκεια του 90λεπτου καθώς τα Σύββοτα ήταν κάκιστα χθές. Τα Σύββοτα προσπάθησαν να παίξουν αντιποδόσφαιρο και στηρίχθηκαν στη δύναμη και τα βρόμικα μαρκαρίσματα. Ένταση προκλήθηκε στο 25 μεταξύ των Τζίμα και Βαγγελή όταν ο δεύτερος προκάλεσε τον Θύμιο. Λίγα λεπτά αργότερα ο Τζίμας κέρδισε πέναλτυ από ανατροπή του, το οποίο εκτέλεσε ο ίδιος εύστοχα κάνοντας το 1-0. Στο συγκεκριμένο σημείο αντίκρυσε και την κίτρινη κάρτα γιατί προκάλεσε τον παίχτη των Συββότων Βαγγελή συνεχίζοντας την προηγούμενη αντιδικία τους. Το ημίχρονο έληξε με αυτό το σκορ χάνοντας όμως άλλες μια δυο καλές ευκαιρίες η ομάδα μας. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας ευτύχησε με την έναρξή του να διπλασιάσει τα τέρματά της σε μια περίεργη φάση. Ο Τζίμας κάνει επέλαση από αριστερά μπαίνει στην περιοχή κάνει το σουτ το οποίο χτύπησε σε χέρι αντιπάλου και ο επερχόμενος Παπαθανασίου έκανε την κεφαλιά κάνοντας το 2-0. Από εκεί και μετά τα Σύββοτα κατέρρευσαν και δεν μπορούσαν να αλλάξουν δεύτερη πάσα. Η είσοδος του Πάντου στη θέση του Κωνσταντίνου ο οποίος έπαθε υποτροπή σε παλαιότερο τραύμα του έδωσε καλύτερη κυκλοφορία στην ομάδα μας η οποία για τα εναπομείναντα 30 λεπτά έπεξε τη μπάλα κάτω και μας πρόσφερε καλό θέαμα. Το 3-0 έγινε πάλι με πέναλτυ το οποίο κέρδισε αυτή τη φορά ο Κούφαλης μπαίνοντας από αριστερά, το οποίο εκτέλεσε εύστοχα πάλι ο Τζίμας. Στο 70 έγινε μία ακόμα αλλαγή για την ομάδα μας στη θέση του Τζίμα πέρασε ο Ντρίτσος ο οποίος με καταπληκτική κάθετη μπαλιά έδωσε στον Κούφαλη έτοιμο γκολ για να κάνει αυτός το 4-0. Ακολούθησε μία ακόμη αλλαγή στη θέση του Κούφαλη μπήκε ο Καρακίτσος Γ. ο οποίος έχασε μια καλή ευκαιρία προς το τέλος του αγώνα.

• Η ομάδα μας παρατάχθηκε με τους Αθανασίου Ι., Ντόστας, Αθανασίου Δ., Δημητρίου Σ., Φούκας, Χύτας, Τζώρτζης, Παπαθανασίου, Κωνσταντίνου (Πάντος Ελ.), Κούφαλης (Καρακίτσος Γ.), Τζίμας (Ντρίτσος)
  • Στον πάγκο της ομάδα μας βρέθηκαν οι Κακίρης, Μητσέλος, Έξαρχος και Σπυρίδης. Το παρόν έδωσαν στο γήπεδο και οι Παναζής, Βασιλείου. Από την πλευρά της διοίκησης το παρόν έδωσε ο Μητσέλος Κωνσταντίνος.
  • Αυτή τη φορά το περιβραχιόνιο φόρεσε ο Δημητρίου μετά την έξοδο του Τζίμα αποκαθιστώντας την τάξη.
  • Σύσσομη η διοίκηση έδωσε το παρόν.
  • Στη φάση του 25 αντεδρασε όλη η κερκίδα.
  • Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο γυμναστής της ομάδας μας κ. Ανδρέας Ρίζος σε συζήτηση που είχε πρωί του Σαββάτου με στενό του πρόσωπο του έγινε πρόβλεψη ότι το ματς θα λήξει με σκορ 4-0. Γι' αυτό και ήταν τόσο ήρεμος χθες.

Δημοσίευση  kafu Δευ Οκτ 19, 2009 9:12 am

Ωραίος αγώνας, άνετη νίκη, πολλές και καλές φάσεις!
Μια παράκληση, αναρτήστε το φετινό πρόγραμμα αγώνων!!

kafu

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009
Ηλικία : 47

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty ΑΣΤΕΡΑΣ-ΘΥΕΛΑ ΓΡ.ΨΑΚΑΣ

Δημοσίευση  GENIKOS Παρ Οκτ 23, 2009 5:52 pm

ME MONAΔΙΚΟ ΑΠΩΝ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ
ΕΝ ΟΨΕΙ ΓΚΡΙΚΑΣ .Η ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΧΥΤΑΣ,ΝΤΟΣΤΑΣ,ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ,ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ,ΦΟΥΚΑΣ,ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΤΖΙΜΑΣ,ΚΟΥΦΑΛΗΣ,
ΝΤΡΙΤΣΟΣ, ΤΖΩΡΤΖΗΣ(ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ).
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 16.30 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ.
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ....................................
GENIKOS
GENIKOS

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 6-0

Δημοσίευση  spirostzanis Κυρ Οκτ 25, 2009 7:15 pm

Ένα εύκολο απόγευμα πέρασε χθες η ομάδα μας με έναν αντίπαλο που δε θύμιζε σε τίποτα ομάδα Ά κατηγορίας. Η ομάδα ξεκίνησε όπως σε όλα τα ματς να πιέζει από την αρχή και στο 15' σκόραρε με τον Τζίμα. Στο 30' ο Αστέρας διπλασίασε τα τέρματά του με εκπληκτική κεφαλιά του Παπαθανασίου για να κλείσει το ημίχρονο με ένα γκολ του Χύτα από το κέντρο. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε πάλι δυνατά και στο 50' ήταν η σειρά του Ντόστα να σκοράρει για να κάνει το 4-0. Το 5-0 έγινε στο 55' με απευθείας χτύπημα φάουλ του Δημητρίου Σ. για να κλείσει ο χωρός των γκολ με τον Κούφαλη στο 65'.
Συνθέσεις
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: Αθανασίου Ι., Φούκας Λ., Χύτας Δ. (68' Κακίρης Μ.), Τζώρτζης Ι. (65' Μητσέλος Α.), Ντρίτσος Π., Παπαθανασίου Α., Τζίμας Θ. (65' Καρακίτσος Γ.), Αθανασίου Δ., Κούφαλης Τ., Δημήτριου Σ., Ντόστας Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ: Αυγερινός, Κοράκης, Δόσης, Γκέλιας Σ., Σοφίας, Χιτάκης (25' Γκέλιας Η.), Τσίγγος Σ., Κολιός (15' Δήμας), Τσίγγος Α., Μπάτσης, Τσόκρης (50' Δήμας).
  • Στον πάγκο βρέθηκαν οι Πάντος Ε., Σπυρίδης Ν., Δημητρίου Α., Πανταζής Π. και η καθιερωμένη και γουρλίδικη τριάδα από παλιά Ρίζος Βασίλειος, Ρίζος Ανδρέας και Μητσέλος Κωνσταντίνος.
  • Το παρόν έδωσαν οι Βασιλείου Α., Ανηφαντής Β., Έξαρχος Τ.,Κωνσταντίνου Χ.
  • Αισθητή η απουσία του κοσμήτορα της ομάδας Κωνσταντίνου Χαριση.
  • Τσατισμένη οι παίχτες της ομάδας μας γιατί ο διαιτητής του αγώνα έληξε νωρίτερα το παιχνίδι προστατεύοντας την ομάδα της Θύελλας από πολύ περισσότερα γκολ.
  • Ο δεύτερος και τρίτος αρχηγός της ομάδας ήθελαν στο ημίχρονο να προσφέρουν γλυκό σε συγκεκριμένους παίχτες της ομάδας της Θύελλας. Από λάθος συνεννόηση η επιθυμία τους δεν πραγματοποιήθηκε.
  • Όλοι στο γήπεδο μετά το γκολ του Χύτα έλεγαν ότι ο συγκεκριμένος παίχτης έχει βαλθεί να μας τρελάνει.
  • Γιαουρτάκι χρωστάει ο Ντόστας σε φανατικό φίλαθλο της ομάδας μας για το γκολ που έβαλε. Μάλλον ήταν στοίχημα.

Δημοσίευση  GENIKOS Παρ Οκτ 30, 2009 10:18 am

ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΤΙΣ 15.00.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΜΙΝΗΣ,ΜΠΟΥΣΗΣ,ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
GENIKOS
GENIKOS

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty 5 AGVNISTIKH

Δημοσίευση  GENIKOS Δευ Νοε 02, 2009 8:36 am

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 0-2 (ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 80,ΜΗΤΣΕΛΟΣ 90)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
ΜΑΝΔΕΛΑΣ,ΠΑΠΠΑΣ(80ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ),ΤΣΑΛΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,ΓΟΓΟΛΟΣ,ΠΑΠΑΤΣΑΤΣΗΣ,ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ,
ΒΑΣΙΟΣ,ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,ΒΑΣΙΟΣ Κ(77 ΒΕΝΕΤΗΣ),ΜΑΣΤΟΡΑΣ(70 ΓΟΓΟΛΟΣ Θ)
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΦΟΥΚΑΣ,ΧΥΤΑΣ,ΤΖΩΡΤΖΗΣ Ι,ΝΤΡΙΤΣΟΣ,ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΤΖΙΜΑΣ,ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ,ΚΟΥΦΑΛΗΣ
(75 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ),ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ,ΝΤΟΣΤΑΣ(80 ΚΑΚΙΡΗΣ ΛΟΓΩ ΤΡ.85 ΜΗΤΣΕΛΟΣ)

ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ 80 ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΜΨΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ
Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ .ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΑΥΤΟ Ο ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ
ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΑΣΕ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 0-1.ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΕΝΑΛΤΥ
ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΕ ΑΟΥΤ Ο ΤΖΙΜΑΣ ΣΤΟ 15 ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ 30 ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΡΙΣΤΟ ΟΠΟΥ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΜΑΝΔΕΛΑΣ.ΣΤΟ 70 ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΡΙΤΣΟ ΠΟΥ
ΣΟΥΤΑΡΕ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ Ο ΧΥΤΑΣ ΣΟΥΤΑΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΡΟΥΣΕΙ Ο ΜΑΝΔΕΛΑΣ.
ΤΟ ΣΚΟΡ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΟ 90 Ο ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΜΕ ΠΛΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡ.-ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡ.ΨΑΚΑΣ

ΒΡΟΝΤΕΡΟ ΠΑΡΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.........
GENIKOS
GENIKOS

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2009-2010 - Σελίδα 2 Empty ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΔΙΚΑ

Δημοσίευση  GENIKOS Παρ Νοε 06, 2009 8:59 am

ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΤΗΛΕΜΑΧΟ ΚΟΥΦΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΦΡΑΣΤΗΣ ΤΩΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΩΝ
ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΤΑΧΘΕΙ ΑΥΡΙΟ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ.
Ο ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΕΑΜ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ
ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΤΟ ΚΕΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 15,00 ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ,ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ.

ΕΝΩ Η ΑΕΝΣ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΝ 0-1 .ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ Α.Ο ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
-Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ,ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ,Α.Σ ΣΥΒΟΤΑ-ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2-0
TO MATΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΓΚΡΙΚΑ ΨΑΚΑ ΕΛΗΞΕ 2-0.

ΑΕΝΣ-ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00(ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ) ΤΣΙΑΚΟΣ,ΚΩΝ/ΝΟΥ,ΠΕΤΣΗΣ
Α.Ο ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ-Α.Ο ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ 15.00(ΠΛΑΤΑΡΙΑ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Γ 15.00(ΜΑΡΓΑΡΙΤΙ) ΤΣΙΑΚΟΣ,ΠΕΤΣΗΣ,ΚΩΝ/ΝΟΥ
Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ-Α.Σ ΣΥΒΟΤΑ 15.00(ΣΕΒΑΣΤΟ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ,ΜΠΕΛΛΟΣ,ΣΟΥΦΗΣ
GENIKOS
GENIKOS

Δημοσίευση  GENIKOS Κυρ Νοε 15, 2009 11:36 am

ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 0-3(ΤΖΙΜΑΣ 44,ΚΟΥΦΑΛΗΣ 85,ΠΑΝΤΟΣ 90)

ΘΥΑΜΙΣ ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ,ΚΑΤΣΕΛΗΣ,ΒΑΣΙΛΗ,ΓΚΟΓΚΑ,ΤΣΕΡΜΑ,ΓΙΟΥΝΟΥΖΙ,ΤΑΣΣΗΣ,ΜΕΜΠΕΛΙΚΑΣ,ΣΟΥΛΑΝΗΣ,
ΜΠΕΛΛΟΣ,ΜΟΝΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΦΟΥΚΑΣ,ΧΥΤΑΣ,ΤΖΩΡΤΖΗΣ,ΝΤΡΙΣΤΟΣ,(75ΠΑΝΤΟΣ),ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΤΖΙΜΑΣ,
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ(65 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ,88 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α),ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,ΝΤΟΣΤΑΣ.

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΙΜΟΥ ΘΥΑΜΙ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Η ΟΜΑΔΑ
ΜΑΣ ΜΕ 3-0.
ΤΟ ΣΚΟΡ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΤΖΙΜΑΣ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΛΑΣΕ ΣΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ Α ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2-0 Ο
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΕ ΠΛΑΣΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΟ 85.ΤΟ 3-Ο ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΤΡΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΤΟΥ ΧΥΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ..

TO ΜΗΔΕΝ ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΙΖΟ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟΠΕΡ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΣΕΡΙ 18-0.
ΣΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ wwwparapotamosfc.com ΤΟΝΙΣΕ ΤΗΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.